whatsapp destek

Youtube Paketleri

İNDİRİM! Youtube izlenme hizmetinde indirim vardır.

Youtube izlenme nasıl artar?

Instina.net olarak yıllardır Youtube kategorimizde kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz. Bu kategorimizde 3 ayrı paket mevcuttur. Abone, izlenme ve beğeni olarak satışa sunduğumuz paketlerde en hızlı teslimat garantisi vermekteyiz.  Sitemize sadece sağladığımız hizmetleri satışa sunduğumuz için hiç bir hizmet için beklemezsiniz ve aldığınız her ürün ömür boyu garantili olarak satışa sunulur. İzlenme hizmeti aldıktan hemen sonra başlar ve hızlıca tamamlanır.

Youtube izlenme nasıl arttırılır?

Herkesin merak ettiği nasıl izlenme kasılır konusu aslında gayet basit.

  1. Instina.net sitemize giriş yapın.
  2. Kategorilerden youtube seçin.
  3. Youtube izlenme kategorisine girin.
  4. Ardından sizini için uygun olan paketi seçip "Şimdi Satın Al" butonuna tıklayın.
  5. Sizden istenilen bilgileri doldurun.
  6. Ödemeyi tamamlayın ve arkanıza yaslanın. Bundan sonrası bizde.

İzlenmelerim daha sonra düşer mi? İzlenme neden düşer?

Genelde izlenme hizmeti veren siteler garantili olarak satış yapmaz ve sadece satış öncesini düşünerek işlem yapar. Kalitesiz ip adresleri kullanılan izlenme hizmetlerinde daha sonra Youtube görüntülenmeleri silebilir. Instina.net da alınan izlenmeler asla düşmez ve kalıcıdır. Bizden izlenme aldıktan sonra asla izlenmelerim düştü demiyeceksiniz.

Youtube İzlenme

Instina.net, Youtube izlenme kategorisinde sağlayıcı konumdadır ve bu nedenle Türkiye'nin en ucuz izlenme hizmetini sağlamakta olup aldığınız hizmetleri en hızlı şekilde teslim ediyor.

Instina.net kalitesiyle youtube izlenme satın almak için tıklayın.

Youtube de fenomen olmak burada başlıyor

Bir sosyal ağ ilk başladığınız da tanınmak gerçekten zor oluyor. Reklam yaparak insanlara her ne kadar kendinizi tanıtsanız da izlenme ve abone sayınızı düşük gördükleri için size ön yargıyla yaklaşıyorlar. Kimse az izlenen ve az takip edilen kişileri takip etmek istemiyor. Bu nedenle reklama başlamadan önce instina.net ile çalışmak sizin için çok daha faydalı olacaktır. Youtube fenomen olma yolunda ilk adımda abone alarak başlayabiliriniz. Abone sayınızı arttırdıktan sonra atacağınız videolara izlenme satın alarak bu yolda güzel bir ilerleme sağlarsısnız.

youtuberlar nereden para kazanıyor?

Genelde insanlar Youtuberlar nereden para kazanıyor diye merak ederler ve sanki onlar video çektikleri için youtube onlara maaş veriyor gibi düşünürler. Aslında böyle bir şey yok. Youtuberlar için 3 farklı para kazanma şekli vardır.

  1. Video izlenmesinden gelen kazanç.
  2. Youtube videoyu izleyenlerin reklama tıklamasından gelen kazanç.
  3. Viral reklam anlaşmaları.

1. ve 2. seçeneği hepimiz yapabiliriz ama 3. seçeneğe ulaşmak için biraz ünlü olmak gerekiyor. İşte Youtuberlar böyle para kazanıyor.