whatsapp destek

Twitter Otomatik Beğeni Satın Al (FAV)

Aylık otomatik Twitter beğeni paketleriyle siz sadece Tweet atın sistemimiz beğenilerinizi otomatik olarak göndersin.

 • 25-50Twitter Otomatik Beğeni (FAV)
  26
  .
  99
  30 Gün Boyunca 30 Tweetinize 25-50 Arası Beğeni
  30 Gün Geçerli Sorunsuz Hizmet Garantisi
  Tweetlerinizin Öne Çıkmasını Sağlar
  Yüksek Kaliteli Aktif Türk Kullanıcılar
  %100 Tamamen Güvenli ve Organik Gönderim
  7/24 Destek Email - Ticket
 • 50-75Twitter Otomatik Beğeni (FAV)
  49
  .
  99
  30 Gün Boyunca 30 Tweetinize 50-75 Arası Beğeni
  30 Gün Geçerli Sorunsuz Hizmet Garantisi
  Tweetlerinizin Öne Çıkmasını Sağlar
  Yüksek Kaliteli Aktif Türk Kullanıcılar
  %100 Tamamen Güvenli ve Organik Gönderim
  7/24 Destek Email - Ticket

Twitter otomatik beğeni nedir?

Sistemimiz 5 dakika aralıklarla 24 saat boyunca profilinizi izler ve yeni tweet atıp atmadığınızı denetler. Eğer yeni bir tweet atarsanız sistem otomatik olarak o paylaşımınıza aldığınız pakete göre beğeni gönderir. Bu hizmet gerçekten etkisi kanıtlanmıştır. Zira tweet paylaşıldıktan hemen sonra beğenilerin gelmesi tweetinizin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamaktadır.

Beğeniler gerçek mi?

Twitter otomatik beğeni satın al hizmetinde tweetinizi gerçek kişiler tarafından beğenilmesini sağlamaktayız. Fakat bu beğenen kişiler bu tweetleri görmemektedir.

Beğenilerin tamamen gerçek kişiler tarafından gelmesi nedeniyle kimse sizin beğeni satın aldığınızdan dahi şüphelenmeyecektir. Bu şekilde düzenli olarak tweet paylaşmanız dahi profilinizdeki etkileşimi olumlu yönde etkileyecektir.

twitter otomatik beğeni satın al

Twitter oto. beğeni satın almak güvenli mi?

Evet, bu işlemin %100 güvenli olduğunu size söyleyebilirim. Zira yaptığımız işlem için öncelikle sizden asla şifre istememekteyiz. Sadece Twitter kullanıcı adınız ile paketinizi aktif etmekteyiz. Ardından sizin için yaptırdığımız beğeniler için asla bot veya sahte profil kullanmıyoruz. Türkiye'de aktif olan ve gerçek kişilerden oluşan kitlemiz ile tweetlerinizi öne çıkarmanız için yardımcı oluyoruz. Bu yaptığımız işlemlerde asla hesabınız için bir risk bulunmamaktadır. Yani gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki, Twitter oto. beğeni satın almak güvenlidir.

Twitter otomatik beğeni satın almak ne işe yarar?

 • Instagram'ın büyük yükselişiyle birlikte düşüşe geçen Twitter son zamanlarda tekrar yükselişe geçtiği görülmekte. Sosyal medya'da ses getirmek ve daha etkili profile sahip olmak isteyen kişiler için bu bir fırsat. Eğer daha fazla kişiye ulaşmak istiyorsanız bunu oturduğunuz yerden Tweet atarak yapamazsınız. Eğer Tweetlerinizin daha etkili olmasını ve daha fazla dönüş almasını istiyorsanız Twitter otomatik beğeni satın almanız gerekiyor.
 • Twitter oto. beğeni satın almak hem insanların gözünde hemde uygulamanın gözünde sizin fark edilmenizi sağlar. Tamamen organik olan bu işlem sayesinde emin olun Twitter bu etkileşim artışını fark edecek ve sizin daha fazla kişiye ulaşmanızı destekleyecektir. Twitter bu şekilde ilerler. Bir profil yükseliyorsa onu destekler ve o profil çok daha fazla kişiye gösterilir.
 • Şu ana kadar satın aldığınız Twitter beğenileri unutun. Sizlere çok daha kaliteli ve gerçek bir hizmet sunmaktayız. Almış olduğunuz beğeniler sadece Türk ve gerçek kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle alacağınız performans her zamankinden daha etkili olacaktır.

Twitter beğeni hizmeti ve kalıcılık

Bildiğiniz gibi Twitter asla hile ve benzeri uygulamalara müsade etmemektedir. Eğer kalitesiz ve bot olan bir twitter beğeni satın alma hizmeti yaparsanız bunları Twitter silmektedir. Fakat Instina ile hizmet aldığınız da asla böyle bir endişeniz olmasın. Aldığınız Twitter beğeni hizmetinden %1 kayıp bile yaşamayacaksınız. Zira size asla bot veya sahte hesaplardan beğeni gönderilmez. Bu nedenle hiç bir risk almadan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

twitter otomatik beğeni nasıl satın alınır?

Twitter otomatik beğeni nasıl satın alınır?

 1. Instina ile sosyal medya hizmetlerini almanız çok kolay Twitter otomatik beğeni satın almanız için öncelikle Twitter oto. beğeni sayfasına girin.
 2. Ardından karşınıza sizin için düzenlediğimiz ve her profil için alınabilecek paketler karşınıza çıkacaktır.
 3. Bu paketler arasında takipçi oranınıza göre mantıklı bir sayı seçmeniz çok önemlidir. 500 takipçisi olan bir profil için 500 beğeni almanız doğal durmayacaktır.
 4. Sizin için uygun paketi seçtikten sonra 'Şimdi satın al' butonuna tıklayın ve gerekli bilgileri doldurun. (Asla şifreniz gerekmez.)
 5. Satın alma işlemini tamamladıktan sonra 10 dakika içerisinde paketiniz aktif olacaktır.
 6. Paketiniz aktif olduktan sonra tek yapmanız gereken tweet paylaşmaya başlamak. Sistemimiz paylaşımlarınızı otomatik olarak algılayacak ve gerçek Türk beğenileri aktaracaktır. (Profiliniz gizli olmaması gerekmektedir.)

Yorum Yaz

Yorumlar

oğulcan tatlıcı
aylık otomatik 30 tane gerçek için fiyat alabilirmiyim