whatsapp destek

Instagram Türk Beğeni

Instagram beğeni kategorisinde 4 ayrı servisimiz mevcuttur.

  1. Aylık Beğeni (Yavaş)
  2. Son Paylaşımlara Beğeni
  3. Hızlı Türk Beğeni
  4. Aylık Beğeni (Hızlı)

1. Aylık beğeni yavaş: Aylık beğeni 30 gün boyunca çalışan beğeni sistemidir. Bu sistemde siz paylaşımları yaptıktan sonra otomatik olarak beğeniler gelir. Gelen beğeniler Türk kişilerden oluşmaktadır ve tamamen organik görünümdedir. Beğeni satın aldığınız asla dışardan bakan kişiler tarafından anlaşılamaz. Yavaş beğeni siz paylaşım yaptıktan sonra kademeli olarak beğenilerin eklenmesidir. Doğal görünüm isteyen profiller için tavsiye edilmektediri.

2. Son paylaşımlara beğeni: Son paylaşımlara toplu beğeni satın alma işlemi mevcut paylaşmış olduğunuz gönderiler için toplu olarak beğeni satın almanızı sağlar. Örneğin son "10 gönderi için 100 beğeni" aldığınız da toplam 1000 beğeni son 10 fotoğrafınız için paylaştırılır.

3. Hızlı türk beğeni: Hızlı Türk beğeni kategorisinden alacağınız beğeniler sadece 1 paylaşım için geçerlidir. Satın alırken girdiğiniz bağlantıya beğeniler yüklenmektedir. En hızlı şekilde beğenilerinizi gelir. Tabi tek fotoğraf instagram beğeni satın alma hizmetinde yavaş olarak güvenilir yükleme hizmeti de mevcuttur.

4. Aylık beğeni hızlı: Aylık hızlı beğeni 1. sıradaki servisimiz ile aynı işlevdedir. Ek olarak beğeniler daha hızlı gelmektedir. Beğenilerin hızlı gelmesi keşfete çıkmanız için daha faydalıdır. Bu nedenle butik ve kişisel olmayan hesaplarda tercih edilmektedir.

Neden beğeni almalıyım?

Profilinize girdiklerinde ilk bakılan yer takipçi sayısıdır. Takipçi sayısını gördükten sonra insanların kafasında ilk irtiba oluşmaktadır. Bundan sonra ise gönderilerinize bakarlar ve doğal olarak beğeni sayılarına. İlk izlenimde pozitif bir enerji yakalamak için instagram beğeni satın al işlemini yapmanız gerekmektedir.

Takipçi sayınız ile beğeni sayınız orantısız ise mevcut profilin kalitesini korumak için de beğeni almanız gerekebilir. Zira 10.000 takipçili bir profilde 200 beğeni olması hiç hoş durmayacaktır.

Beğeniler Türk mü?

Sadecetakipci.org, kendi kullanıcılarını kendisi toplar ve sadece Türkiye'den gerçek kişilerden oluşan bir topluluk oluşturur. Kullanıcıları kendimiz sağladığımız için sizin istediğiniz şekilde Türk veya yabancı beğeni gönderimi yapabiliyoruz. Instagram Türk beğeni kategorisinde satışa sunduğumuz tüm paketlerde kullanıcılar tamamen Türk ve gerçek kişilerden oluşmaktadır. Beğeni yapan kişiler aktif olarak hesaplarını kullanan gerçek kişilerdir. Bu sayede gönderilerinizin etkileşimini kolayca arttırabilirsiniz. Kaliteli bir profil oluşturmak için Türk beğeni satın almanızı tavsiye ediyoruz.