whatsapp destek

Instagram Erişim, Gösterim ve Profil Ziyareti

Tüm Instagram etkileşimlerini tek paket ile satın almanın farkını Instina ile yaşayın. En etkili paketlerimiz Hepsi1Arada paketleridir.

 • 30 GÜNBaşlangıç Paketi
  39
  .
  00
  1 Saat İçerisinde İşleme Başlar
  30 Gün Geçerli Sorunsuz Hizmet
  Haftalık 2000 Profil Ziyareti
  30 Gün Yeni Gönderilere Toplam 10000 Erişim
  30 Gün Yeni Gönderilere Toplam 10000 Gösterim
  Gönderileriniz Daha Fazla Kişiye Ulaşır
  Paylaşımlarınız Keşfete Çıkar
 • 30 GÜN Orta Seviye Paketi
  74
  .
  00
  1 Saat İçerisinde İşleme Başlar
  30 Gün Geçerli Sorunsuz Hizmet
  Haftalık 5000 Profil Ziyareti
  30 Gün Yeni Gönderilere Toplam 20000 Erişim
  30 Gün Yeni Gönderilere Toplam 20000 Gösterim
  Gönderileriniz Daha Fazla Kişiye Ulaşır
  Paylaşımlarınız Keşfete Çıkar

Instagram keşfet paketleri için profesyonel veya ticari hesap gereklidir. Eğer profesyonel hesap hakkında bilginiz yoksa hemen TIKLAYIN!

Instagram Takipçi ve Beğeni 1Arada

Hepsi1Arada paketlerimizden satın aldığınızda 3 ayrı hizmeti almış olursunuz üstelik daha ucuza satanı da yok. Takipçi ve beğeniye ek olarak paylaştığınız videolar için de görüntülenme gelir. Görüntülenmeler beğenilerin 3 katı daha fazladır. Bu oran profilin doğal görünümü için hesaplanmıştır. Bu paketleri aldığınızda profil ziyaretiniz büyük oranda artış gösterecektir. Tamamen profesyonel bir pakettir ve daha etkili bir Instagram hizmeti olamaz.

Hepsi özel hesaplamaların sonucu

Gönderdiğimiz takipçi, beğeni ve görüntülenme oranları popüler hesaplardan örnek alınmıştır ve ona göre gönderim yapılmaktadır. Örnek olarak 10.000 takipçili bir hesaba gelen beğeni sayısı organik bir profilde 500-1000 arası olmaktadır. Biz de bu nedenle 10.000+ paketimizde 500-800 arası beğeni yolluyoruz ve bu sayede asla takipçi ve beğeni satın aldığınız anlaşılmıyor.

 • Sadece 10K takipçi satın almak isterseniz, Türk takipçi kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Sadece Türk profiller

Sattığımız tüm hizmetlerde en çok gelen sorulardan bir tanesi olan gelen kişilerin yabancı mı Türk mü olacağı. Instina olarak Türkiye harici bir ülkede hizmet vermiyoruz. Bu nedenle verdiğimiz hizmetlerde sadece Türk gerçek profiller kullanmaktayız. Rakiplerimizin yabancı ve Türkiye geneli profiller yüklediğini biliyoruz ve fark yaratma açısından maliyeti arttırmasına rağmen sadece Türk takipçi gönderiyoruz. Üstelik daha maliyetli olmasına rağmen en ucuz fiyata satmaktayız.

Ekstra görüntülenme ve beğeni

Aldığınız paketler ile birlikte beğeni de mevcut fakat aldığınız takipçilerin gerçek ve aktif kullanıcılar olması nedeniyle düşündüğünüzden daha fazla beğeni gelecektir. Yani sizin aldığınız takipçiler görünüş olarak değil sizin gerçek takipçileriniz gibi etkileşimde bulunacak profillerdir. Bu nedenle takipçi satın aldıktan sonra yapacağınız paylaşımlar daha özenli  ve düzenli olması geri dönüş almanız açısından ekstra önem arz etmektedir.

 • Beğeni yapan gerçek ve aktif takipçiler ile keşfet sekmesini fark edin.

Görüntülenmeler ile keşfet sekmesi

Keşfet sekmesi herkes için muamma, nasıl çıkılır ve neler yapılması tamamen gizli. Instina'da bir çok kez keşfet sekmesi için taktikler yazdık ve sizlerle paylaştık. Hepsi1Arada paketleri ile keşfete yükselme oranınızın büyük oranda arttığını bilmenizi isteriz. Tamamen organik ve doğal yükleme sistemi kullandığımız her zaman aklınızda bulunsun. Her işlem özenle ve gerçek kişiler tarafından yapılır. Asla otomatik olarak tamamlanan bir hizmet değildir. Otomatik teslim edilen hizmetler hesabınız için spam riski taşıdığını unutmayın.

Gönderilen görüntülenme de ek özellikler bulunmaktadır. Gelen görüntülenmeler profilinizi ziyaret edip gelenler ve keşfetten gelenler olarak özel bir gönderime tabidir. Bu gönderim çeşitleriyle paylaştıklarınızı keşfet sekmesine çıkartmak için çalışmaktayız. Unutmayın ki Instagram da parlamanın sırrı keşfettir ve satın aldığınız diğer hizmetler hesabınızın keşfete düşmesi konusunda kötü etkileri olabilir. Gönderilen takipçilerin sürekli aynı cihazdan gelmesi spamdır. Bu nedenle Instina olarak her 1 takipçi için farklı cihaz kimliği kullanmaktayız. Yani farklı cihaz kimliği Instagram tarafından farklı telefonlar olarak algılanmaktadır. Bu sayede %100 doğal bir işlem garantisi sunmaktayız.

Yorum Yaz

Yorumlar

Sinem kurtcu
Kesinlikle aldığınız ücreti sonuna kadar hakediyorsunuz. Başlangıç paketi ile başladım ve beklediğimden çok çok fazla memnun kaldım. Süresi dolduğunda gayet içim rahat bir şekilde üst paketi de, ek olarak takipçi ve beğeni paketlerinizi de satın alacağım. Emeğiniz için teşekkür ederim.