whatsapp destek

Kaliteli Instagram Gerçek Takipçi Nasıl Satın Alınır? 2019

Sitemizden yüksek kaliteli ve ucuz gerçek takipçi satın alabilirsiniz. 

Instagram takipçi satın alırken ucuz bir sağlayıcı bulmaya çalıştığınız da tüm satıcıları gözden geçirmeniz imkansızdır. Çok fazla rekabetin olduğu bu sektörde bot, sahte takipçi satarak sizin profilinizi çöpe dönüştürecek yüzlerce kişi mevcut. Son bir kaç yılda sosyal medya hizmetleri sektöründe dünya çapında bir ağ oluştu. Sahte profil oluşturup çok ucuza sağlayan yazılımcılar tüm dünya da bunu pazarlıyorlar. Bu sektöre girmek isteyen kişilerde bu kişilerden takipçi alıp sizlerin profiline yüklüyorlar. Bu takipçiler hesabınız için çok zararlıdır ve keşfete çıkma oranınızı düşürmektedir. Genel olarak kalitesiz takipçi alındığında yaşananlar:

  • Gelen takipçilerin hepsi sahte, gerçek olmayan profiller.
  • Çoğunun profilleri yabancı dil, Arapça sahte profiller ve bu nedenle çok kısa sürede takipçiler geri gidecektir.
  • Aynı kişileri sürekli herkese gönderdikleri için hesabınız kısa süreli kapanabilir.

kaliteli gerçek takipçi satın al

Instagram gerçek takipçi satın almaya çalışırken bunlar karşılacaklarınızdan sadece bir kaçı. Bu nedenle takipçi satın almadan önce daha detaylı araştırmalısınız ve çok ucuza servis sağlayanlardan uzak durmalısınız. Takipçi alırken profilinizin önemli ve tek olduğunu unutmayın ve asla profilinizi riske atmayın. 

Güvenli bir takipçi sağlayıcısı olan instina.com sizlere bu konuda hizmet vermekten mutluluk duyar. Sadece bu sektörde uzun yıllar olmak bu sektörün en iyisi olacağınız anlamına gelmez. Biz bu sektörde çok uzun yıllarımızı sadece hizmet vererek değil sürekli olarak ar-ge çalışmaları yaparak hizmet kalitemizi sürekli geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz. Sizler için özenle seçilmiş gerçek ve aktif profiller vaat ediyoruz. Genel olarak Instagram takipçi işlemlerinde en büyük çekince kandırılmaktır ve bu nedenle güvenilecek yer aranmaktadır. Sizler için müşteri yorumları alanını oluşturduk ve sizin gibi kişilerin yorumlarını okumanızı sağlıyoruz. 

Profil kalitesini her zaman önemsiyoruz

Genelde kişiler sadece takipçi alırken profil kalitesine dikkat etmektedir ama instina.com sadece takipçi değil sizler için sağladığı beğeni profillerinde de yüksek kaliteli profilleri tercih etmektedir. Unutmayın ki size karşı ön yargısı olan kişiler takipçi ve beğeni sayılarınızı hatta beğenen kişileri de kontrol edecektir. Her ne kadar Instagram beğeni sayısını kaldıracağını söylese de biz çalışmalarımıza devam ediyoruz ve bu özelliğin kaldırılacağınıza inanmıyoruz. 

Beğeni konusuna girmişken birden fazla profil yönetenler için Instagram beğeni paneli sağladığımızı biliyor muydunuz?

Instagram takipçi satın alma nasıl oluyor?

Çok merak edilen bir konu da satın alınan takipçiler nasıl oluyorsa sizi takip ediyor. Üstelik bu kişiler tamamen gerçek ve aktif kişilerse nasıl biz onları satın alıyoruz? Instagram Türk takipçi satın alma nasıl oluyor?

Aslında sistem çok basit işlemektedir. Google play ve App storede bulunan 10'larca uygulamamız sayesinde siz bizden her hangi bir paket aldığınız da burada otomatik olarak sizi takip ettiririz. Bu uygulamayı indirenler tamamen aktif ve Türk kişiler oldukları için gerçek takipçi edinmiş olursunuz. Eğer bu kişiler boş veya sahte bir profil oluşturduysa sizi takip edecek olan hesapta boş veya sahte olabilir. Bu nedenle genelde %70-80 oranında gerçek takipçi yüklenebilir.